PL
  • PL
  • EN
  • ES
Szukaj
Szukaj
Panel użytkownika
Ulubione
Koszyk
Twój koszyk jest pusty.Nie wiesz od czego zacząć?Nasze wybory
Pamięć dobra, ale krótka? Stwórz listę ulubionych, aby niczego nie przegapić.Zobacz nowości

Zarządzaj zamówieniami, obserwuj ulubione i kupuj szybciej.

Zarejestruj sięZaloguj się
NowośćWyszukiwanie obrazem

Prześlij zdjęcie, zaznacz interesujący Cię obiekt i przeglądaj podobne przedmioty!

PL
  • PL
  • EN
  • ES
Szukaj
Szukaj
Ulubione
Koszyk

Szukasz czegoś, ale nie wiesz jak to ubrać w słowa?
Skorzystaj z wyszukiwania obrazem!
O nas
Media

eCommerce Intern

Rekrutacja ciągła
yestersen to największy w Polsce marketplace z unikalnym wyborem mebli i dodatków od wiodących marek wnętrzarskich, sklepów vintage i antykwariatów. Działamy od 2015 r. prowadząc sprzedaż online i stacjonarną. Zaufało nam już ponad 10 tys. estetów, którzy znaleźli u nas dziesiątki tysięcy wyjątkowych przedmiotów dla swoich wnętrz
Jako Praktykant w zespole eCommerce zapewnisz kontrolę jakości kampanii sprzedażowych i przeanalizujesz ich efektywność, oraz zdobędziesz szansę stałego zatrudnienia w naszej firmie.
Twoje obowiązki:
– agregowanie i analiza danych ecommerce pod kątem oceny efektywności kampanii sprzedażowych i wyciągania wniosków dla przyszłych działań
– wsparcie w procesie prognozowania popytu na produkty i alokacji towarów w kanałach online i offline
– weryfikacja zgodności konfiguracji kont dostawców i ich kampanii produktowych z założeniami działań sprzedażowych
– proaktywne identyfikowanie niezgodności produktowych i operacyjnych i ich rozwiązywanie, w tym raportowanie błędnych lub niepełnych listingów
– wspieranie zespołu Performance Marketingu w budowaniu, testowaniu i skalowaniu inicjatyw growth-hackingowych
– rozpoznawanie trendów sprzedażowych i raportowanie wniosków menedżerom i partnerom biznesowym
– benchmark konkurencji i identyfikacja najlepszych praktyk branżowych
Twój profil:
– student(ka) ostatniego roku lub absolwent magisterskich studiów biznesowych, ekonomicznych lub technicznych
– pierwsze doświadczenie w sektorze ecommerce, FMCG lub doradztwie strategicznym będzie dużym plusem
– zdolność analitycznego myślenia, formułowania konkretnych rekomendacji i ich jasnego komunikowania na wszystkich poziomach organizacji
– świetna znajomość Excela (znajomość Google Analytics będzie plusem)
– samodzielność i umiejętność planowania działań w celu osiągnięcia zamierzonego celu
– biegła znajomość języka polskiego
Oferujemy:
– płatną rolę pełną wyzwań w szybko rosnącym biznesie home&living
– możliwość stałego zatrudnienia po pomyślnym ukończeniu praktyk
– dużą samodzielność w kompetentnym i wymagającym zespole
– przyjazną atmosferę pracy w kamienicy w Śródmieściu: z muzyką z gramofonu, w pełni wyposażoną kuchnią i dobrym wyborem kaw alternatywnych
Informacje praktyczne:
– zgłoszenia przyjmujemy stale (kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami)
– aplikując wyślij CV i na adres [email protected] i napisz dlaczego chcesz z nami pracować