O nas

Media

eCommerce Intern

Rekrutacja otwarta

yestersen to największy w Polsce marketplace z unikalnym wyborem mebli i dodatków od wiodących marek wnętrzarskich, sklepów vintage i antykwariatów. Działamy od 2015 r. prowadząc sprzedaż online i stacjonarną. Zaufało nam już ponad 10 tys. estetów, którzy znaleźli u nas dziesiątki tysięcy wyjątkowych przedmiotów dla swoich wnętrz

Jako Praktykant w zespole eCommerce zapewnisz kontrolę jakości kampanii sprzedażowych i przeanalizujesz ich efektywność, oraz zdobędziesz szansę stałego zatrudnienia w naszej firmie.

Twoje obowiązki:

– agregowanie i analiza danych ecommerce pod kątem oceny efektywności kampanii sprzedażowych i wyciągania wniosków dla przyszłych działań

– wsparcie w procesie prognozowania popytu na produkty i alokacji towarów w kanałach online i offline

– weryfikacja zgodności konfiguracji kont dostawców i ich kampanii produktowych z założeniami działań sprzedażowych

– proaktywne identyfikowanie niezgodności produktowych i operacyjnych i ich rozwiązywanie, w tym raportowanie błędnych lub niepełnych listingów

– wspieranie zespołu Performance Marketingu w budowaniu, testowaniu i skalowaniu inicjatyw growth-hackingowych

– rozpoznawanie trendów sprzedażowych i raportowanie wniosków menedżerom i partnerom biznesowym

– benchmark konkurencji i identyfikacja najlepszych praktyk branżowych

Twój profil:

– student(ka) ostatniego roku lub absolwent magisterskich studiów biznesowych, ekonomicznych lub technicznych

– pierwsze doświadczenie w sektorze ecommerce, FMCG lub doradztwie strategicznym będzie dużym plusem

– zdolność analitycznego myślenia, formułowania konkretnych rekomendacji i ich jasnego komunikowania na wszystkich poziomach organizacji

– świetna znajomość Excela (znajomość Google Analytics będzie plusem)

– samodzielność i umiejętność planowania działań w celu osiągnięcia zamierzonego celu

– biegła znajomość języka polskiego

Oferujemy:

– płatną rolę pełną wyzwań w szybko rosnącym biznesie home&living

– możliwość stałego zatrudnienia po pomyślnym ukończeniu praktyk

– dużą samodzielność w kompetentnym i wymagającym zespole

– przyjazną atmosferę pracy w kamienicy w Śródmieściu: z muzyką z gramofonu, w pełni wyposażoną kuchnią i dobrym wyborem kaw alternatywnych

Informacje praktyczne:

– zgłoszenia przyjmujemy stale (kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami)

– aplikując wyślij CV i na adres [email protected] i napisz dlaczego chcesz z nami pracować