O nas

Media

Full- Stack Developer (MID/SENIOR)

yestersen to marketplace wnętrzarski z designem od kultowych marek, sklepów vintage i niezależnych projektantów. Budujemy platformę Home&Living przyszłości: różnorodną, unikalną i lepszą dla planety. Łączymy technologię, ludzi i design, na coraz większą skalę. Wierzymy, że tu wszystko jest możliwe. Wyznajemy kulturę współpracy i rozwoju osobistego. Czerpiemy siłę z naszych rozmaitych umiejętności i doświadczeń. Wspieramy różnorodność i tworzymy inkluzywne środowisko dla wszystkich.

Do naszego zespołu IT szukamy Full-Stack Developera. Oferujemy możliwość pracy nad złożoną i nowoczesną platformą e-commerce, używania nowoczesnych technologii oraz aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań.

Twoje obowiązki:

– Wsparcie przy projektowaniu architektury front-endowej dla witryny i aplikacji back-endowych;

– Bieżąca weryfikacja jakości kodu i zapewnienie responsywności aplikacji;

– Stała współpraca z zespołem inżynierów w celu projektowania i uruchamiania nowych funkcjonalności;

– Współpraca z UX/UI w celu poprawy wdrażania i doświadczeń użytkownika związanych z korzystaniem z platformy;

– Rozwój i wsparcie po stronie klienta i serwera;

– Skuteczne komunikowanie rozwiązań technicznych, statusów i problemów członkom zespołu, interesariuszom i partnerom;

– Praca w środowisku Agile.

Twój profil:

– Wymagana świetna znajomość i doświadczenie w pracy z: PHP 7, Laravel, PostgreSQL, CQRS pattern, Swagger, PHPUnit, React, NextJS, Redux, PostCSS, Node.js;

– Mile widziane doświadczenie z pracą w Docker i Elasticsearch;

– Komunikatywność;

– Umiejętność rozwiązywania problemów;

– Krytyczne myślenie;

– Proaktywność.

Wynagrodzenie:

– 9 tys - 12 tys PLN brutto na B2B (uzależnione od posiadanego doświadczenia).

Oferujemy:

– 20 dni płatnego urlopu;

– Możliwość pracy zdalnej;

– Elastyczne godziny pracy;

– Uczestnictwo w eventach firmowych;

– Sprzęt firmowy;

– Zniżki pracownicze na nasze produkty,

– Pracę w kreatywnym środowisku łączącym najlepszy design z najnowszymi technologiami;

– Prywatną opiekę medyczną.

Informacje praktyczne:

– Przyjmujemy zgłoszenia i na bieżąco kontaktujemy się z wybranymi kandydatami,

– Aplikując wyślij CV i na adres [email protected] i napisz dlaczego chcesz z nami pracować

– Start: możliwe najszybciej, ale jak trzeba będzie to poczekamy.